Vestel Venüs Z10 Özellikleri

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Vestel Venüs Z10 Özellikleri ve Fiyatı

2017 yılının Şubat ayı içerisinde MWC Etkinliğinde Venüs Z10 lansmanı yapılmıştı. O günden bugüne kadar birçok kişi Vestel Venüs Z10 özellikleri ile ilgili beğenilerini dile getirmişlerdi. Ülkemizde düşük bütçeli kişiler tarafından tercih edilen Venüs Z10 modeli ile ilgili bakın hangi özelliklerle karşımıza çıkıyor.
Ekran konusunda bizleri şaşırtacak bir girişimde bulunduğunu söyleyebiliriz. Full HD IPS teknolojisi ile geliştirilen ekran tam 5.2 inç boyutundadır. Vestel Venüs Z10 kamera özellikleri bakımından da istenileni verdi diyebiliriz. 13 MP arka, 8 MP ön kamerası bulunmaktadır. Ayrıca Dual Tuna True Flashlı arka kamerası oldukça güzel fotoğraflar çekecek gibi görünüyor.

Vestel Venüs Z10 özellikleri arasında harekete karşı duyarlı kamera sensörleri ile hareket halinde olan bir cismin ya da fotoğraf çekerken el titremesinin önüne geçecek özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. Buna göre ölümsüzleştireceğiniz fotoğraflar daha kaliteli ve daha görkemli olacak. PDAF, EIS ve OIS özellikli bu sensörler yüksek çözünürlükte kamera deneyimi sunmaktadır.

Ayrıca yüksek performans gerektiren uygulamalarda Qualcomm Snapdragon 8 Çekirdekli ve 64 Bit işlemcisi ile adeta performans canavarı diyebiliriz. Sürekli tasarım ödülüne layık görülen telefonlar listesinin başında gelen Vestel Venüs telefonlarından birisi olan Z10 ergonemik yapısı ile yine göz kamaştırıyor. Ayrıca 2.5D Cam teknolojisinden yararlanılması, gövdesinin metal olması oldukça keyif verici!

2017 yılı içerisinde Venüs tarafından yapılan bir açıklamaya göre Vestel Venüs serileri artık segment statüsünde satışa sunulacak. Buna göre giriş segmentinde E serisi, orta egmentte V serisi ve en üst segmentte ise Z serilerini satışa sunacak. Buna göre bütçeye göre telefon üretecekleri apaçık belli edilmiş oldu. Vestel Venüs Z10 fiyatı ise 1500 TL

Vestel Venüz Z10

Vestel Venüs Z10 Teknik Özellikleri

Ekran: 5.2 İnç
Dahili Depolama: 64 GB
Bellek ( RAM ) 4 GB
Batarya Kapasitesi: 3050 mAh
4.5G Desteği: Var
Ekran Çözünürlüğü: 1080 x 1920 FHD
CPU: 1.4 Ghz

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir