Vine Geri Mi Dönüyor?

Sosyal Medya admin
sponsorlu reklam

Sosyal medya platformları arasında yer alan Vine, kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor gibi görünmektedir. Kullanıcılarının sadece 6 saniyelik video çekmelerine izin veren Vine, istenilen sonucu vermemesi üzerine Twitter tarafından kapatılmıştı. Fakat geri dönüş yapmayı düşünen Vine, oldukça iyi performanslara ev sahipliği yapmak için 2.0 versiyonuyla kullanıcılarının karşısına yeniden çıkmayı planlıyor. Alınan bilgilere göre platformun kurucusu olan Dom Hofmann platformun yazı tipi ve rengiyle alakalı V2 yazan logo paylaşmış durumundadır. Bu durum sonucu da akıllara Vine geri mi dönüyor? sorusu gelmektedir. Hofmann tarafından yapılan açıklamaya göre, Vine’ı izleyecek yeni bir işin olduğu ifade edildi. Üstelik Hofmann’ın bu işi Interspace adlı şirketindeki işlere müdahale etmeden projeyi devam ettireceğini açıkladı. Belirli bir süre sonra oluşturduğu yeni kültürle birçok yıldızın ortaya çıkmasında önemli rol üstlenen Vine, kullanıcılarını Youtube ve Instagram gibi rakiplerine kaptırmıştır. Bu durum sonucu Vine’nın gündeme gelmesinin ardından Vine’nın yeniden geri döneceği akıllarda yer edinmiştir.

Daha Fazla Paylaşım

     Sosyal medyanın platformları arasında yer alan Vine, yeniden kullanıcılarının hizmetine sunulmaya hazırlanıyor. Kurucusu tarafından başarılı çalışmaların yapılmasının ardından Vine’nın yeni versiyonu için yeni hazırlıkları hiçbir şirketin işlerine karışılmadan devam ettiği açıklandı. Ayrıca Hofmann, projenin gelişmesi sonucu daha fazla paylaşım yapılacağını da belirtmiştir. Böylece kullanıcıları ile yeniden buluşmaya hazırlanan Vine, yepyeni versiyonu ile akıllarda soru işareti bırakarak gelişmeye devam ediyor. Ayrıca yapılan projenin başarılı olması sonucunda daha fazla paylaşım yapılacağı bildirildi. Böylece yapılan bu paylaşımlar sonucu akıllarda oluşan Vine geri mi dönüyor sorusu gündemde bomba gibi yerini almıştır. Hofmann tarafından yapılan açıklama sonrası Vine’nın yeniden hizmete sunularak geri döneceği ve daha fazla paylaşım yapılacağının altı çizildi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir