Whatsapp Bilinmeyen Özellikleri

Genel admin
sponsorlu reklam

2009 yılında internetten iletişim olarak kurulan whatsapp günümüzde en çok kullanılan internetten haberleşme programları arasında yer almaktadır. Akıllı telefonların dışında bazı telefonlarda da kullanılabilir olması geniş bir kitleye sahip olduğunu belirtmektedir. Fakat kullanıcılarının çoğu whatsapp programının özelliklerinden haberi yoktur. Bizler de whatsapp kullanan ve özellikleri hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için bu yazımızda da onlardan bahsedeceğiz. Sizler de artık iletişim aracı olarak kullandığınız whatsapp ile ilgili detaylı özellikleri ve bilgileri alarak daha rahat kullanabileceksiniz. Whatsapp bilinmeyen özellikleri arasında birçok özellik bulunmaktadır. Aslında bilinmiyor olmasının sebebi ise bazı akıllı telefonlarda geç güncelleme olmasıdır. Bu da telefonun modeli ile alakalı bir etkendir.

Artık sizler de iletişim aracı olan whatsapp ‘ın özelliklerini öğrendikten sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İlk olarak bahsedeceğimiz özellik eğer sizler birisini engellediyseniz ya da karşı taraftan bir kişi sizi engellediyse artık o kişiye mesaj atabiliyor ve attığınız mesajları o kişiye okutabiliyorsunuz. Nasıl mı? Diye merak ediyorsanız whatsapp bilinmeyen özellikleri arasında yer alan bu özellikten de sizlere bahsedeceğiz. 2009 yılında kurulan iletişim aracı olarak en çok tercih edilen programlar arasında yer alan whatsapp ’ın tüm özelliklerini artık sizler de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. İlk olarak whatsapp ’tan birisine mesaj attıysanız eğer mesajınızın hemen yanında da 1 tane tık mesajı gittiyse bu sizin internetinizin olduğunu fakat karşı tarafın internete bağlı olmadığını göstermektedir. Eğer 2 tık oluyorsa bu o kişi internet bağlı fakat sizin mesajınızı okuyamıyor demektir. Fakat 2 tık olmuş ve aynı zamanda mavi olmuşsa bu da sizlerin mesajını okuduğu anlamına gelmektedir.

Whatsapp bilinmeyen özellikleri hakkında henüz sizlere vereceğimiz bilgiler daha bitmemiştir. Artık whatsapp‘dan yazılarınızın modellerini ve renklerini değiştirebileceksiniz. Bu özellik sayesinde artık whatsapp kullananların sayısı da günden güne artmıştır. Eğer sizler de whatsapp kullanıyorsanız bilinmeyen özellikleri öğrendiğiniz takdirde daha da eğlenceli bir program kullanmaya başlayacaksınızdır. Aynı zamanda bayram mesajı gibi ya da herkesin görmesini istediğiniz mesajlarınızı toplu olarak da atabileceksiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir