Xperia xz1 İnceleme

İnceleme admin
sponsorlu reklam

Çarpıcı tasarımıyla adeta yıkım yapmak üzere yola çıkmış bir cihazla karşı karşıyasınız. Bu yeni modelde yine gözleri üzerine çekeceği belli, yıllardır olduğu gibi.

Bu cihazın üreticisi her zaman olduğu gibi ilkleri kendi kariyerine kaydetmeye devam ediyor. Sony Şirketi, yıllardır kendi cihazlarında kullandığı teknolojilerini geliştirerek yoluna devam ediyor. Piyasaya sürdüğü Sony Xperia XZ1 modeliyle yine böyle bir çıkış yaptı.

Onun Reklama İhtiyacı Yok

Bugün birçok markanın bütçelerinin çoğunu reklama yatırdığı bir zamanda yine onlara denk satışlar yapan firma, yeni teknolojisiyle özellikle XZ1 teknolojisi diyebileceğimiz yeni nesil inovasyonlarla yerini aldı.

Bu modelde ekran boyutundan başlayacak olursak; ekranı 5.2 inçlik bir yer tutacak elinizde. Bu da tek elle kullanma imkanını artıracaktır. teknolojisine gelince; 4 gb’lık ram, 64 gb’lık büyük bir dahili hafızasının yanı sıra 256 gb’lık artırılabiilir hafızası var.19 mp’lik arka,13 mp’lik ön kamerası bulunmakta. Aynı zamanda en yeni Android işletim sistemi olan Android 8.0 ilk defa bu modelde söz konusu.Tabi Sony xz1 diğer Sony’lere göre daha ince ve daha hafif sadece 7.4 mm ve 155 gr.

Harikulade Bir Tasarım

Telefon piyasasında pek çok firma tasarımı sadece reklam piyasası için yenilerken sony kendi çizgileriyle üretime devam ediyor.Hatta bu modelin kasası komple metalden ibaret.  2700 mAh’lik bataryası ve Sony Bravia televizyon modellerindeki gibi HDR ekran kalitesiyle, gayet kaliteli ekran sunuyor sizlere.Artık birçok filmi kalitesine doyarak izleyebileceksiniz.

Yine Yeni Teknoloji Onda

Her zaman yeni teknolojilerden adını sık sık duyduğumuz Sony yine öyle bir teknolojiyle karşımızda bu sefer 3d oluşturma teknolojisi sizlerin hizmetinde.

Alınabilecek  ekonomik üst sınıf telefon demek mümkün kısaca.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {admin}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir