Yenilenen Nokia 3310 Türkiye Piyasasına Girdi!

Gündem Gökmen Fidan
sponsorlu reklam

Merakla Beklenen Yeni Nokia 3310 Özellikleri ve Fiyatı

Bir dönem Türkiye’de efsane olan Nokia markasının yine efsane bir modeli olan 3310 uzun yıllar sonra Türkiye piyasasına yenilenen haliyle çıktı. Üstelik Nokia 3310 fiyatı da belli oldu. Şaka gibi belki ama şuan için satın alınabilir durumdadır.
Efsane model Nokia 3310 rengârenk seçenekleri ile Türkiye pazarındaki yerini buldu. Nokia, Türkiye’den istediğini almak için oldukça umutlu olsa da akıllı telefonların arasında nasıl olacak şimdiden büyük merak konusu! 2017 Nokia 3310 modeli fiyatı hakkında detaylar haberimizde!

Nokia 3310 Özellikleri

Özellikleri ile tam akıllı telefon denilmese de nispeten akıllı telefon diyebiliriz. Özellikleri bakımından diğer akıllı telefonlara göre belki arada çok fark olabilir bu sebeple şimdi sizlere Nokia 3310 özellikleri ne kısaca değinelim.
Öncelikle 2 MP arka kameraya sahip bu telefondan ön selfie kamerası beklemeyin. İşletim sistemi olarak belki kıyaslama gibi düşünülebilir ama Android mi diye soracaklara maalesef demekle yetiniyoruz. Nokia Series 30+ işletim sistemine sahip bir telefondur. Sadece 2.4 inç QVGA ekrana sahip olan 3310 Wirelles özelliği ise Opera Mini isimli bir uygulama sayesinde internete bağlanabilmektedir.

Yeni-eski-nokia-3310

Telefon standart bir modelin çok az gelişmişi olarak görülebilir. 30 saat bekleme süresi ve 22 saat bekleme süresi gibi özelliklerinden ancak bahsedebiliriz. Yeni Nokia 3310 hakkında söyleyeceklerimiz bu kadarla sınırlı kalmıyor elbet. Bu modeli 3310 ismiyle efsane yapan yine efsane yılan oyunu telefonla birlikte kullanılabilmektedir. Eski zamanlara göre kıyasladığımız zaman yeni Android veya İOS oyunları karşısında artık tercih edilir mi bilinmez. Ancak meraklılarının olduğunu düşünüyoruz. Efsane 3310 müzikleri telefonda yok değil! Yenilenmiş haliyle eski zamanlarda polifonik melodili zil sesleri günümüz teknolojisi ile yenilenmiş bir şekilde telefonla birlikte gelmektedir.

Yeni Nokia 3310 Fiyatı Nedir?

Nokia 3310 Türkiye fiyatını araştırdığımızda Hepsiburada internet satış sitesinde 549 TL fiyatla satışta olduğunu görmekteyiz.

Yenilenen Nokia 3310 fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Gökmen Fidan {Gökmen Fidan}

Teknolojiye karşı olan merakımı internet dünyasına açılarak daha da genişletmeyi hedefledim. Teknoleji.net isimli bu sitemle hem paylaşımlar yapıyorum hemde kendimi geliştiriyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir