YouTube’un Yıldızlarından iPhone X’e Ait İlk İnceleme Videoları

Android Ayşe Yılmaz
sponsorlu reklam

iPhone X  i ilk inceleyen kanallar ve telefonun özellikleri sayesinde bakışları ile kontrol edenler.

Türk YouTube kanallarından birisi 19.000TL ye iPhone X satın alarak, Türkiye’de ilk iPhone X videosu çekti. Fakat belirli bir sebepten dolayı kaldırmak zorunda kaldı. Bunu da YouTube kanalında bir video çekerek açıkladı. Video da şu sözlere yer verdi: “ iPhone X videosunu çektikten sonra çoğu insan bize çeşitli aslı olmayan şeyler söyledi. Apple anlaşmalı bir şekilde bize iPhone X’ i  verdiğini iddia ettiler. Biz de artık bu yalanlara dayanamayarak videoyu kaldırdık ve videoyu 3 Kasım tarihinde, yani iPhone X ‘ in satışa sunulduğu tarihte yayınlayacağız. “

iphone-xe-2018den-once-sahip-olmak-cok-zor-olabilir640_640x360.jpg

Yurt dışında ki YouTube kanallarının ilk kez iPhone X hakkında söyledikleri

Face ID özelliğinden herkes memnun artık parmak izini okutmadan telefona sadece bakış atarak kullanmaya hazır hale getirebileceğiz.

Ekranı hakkında ise gerçekten bir mühendislik harikası olduğunu” söylediler.

  2.436 x 1.125 görüntü kalitesine sahiptir. Bu kalite tüm videolarınızı HD, tüm fotoğraflarınızı ultra HD çekebilme özelliği sunuyor sizlere.

5.8 inç ekran boyutu

458 ppi inç başına piksel yani; 2656.4 piksel e sahip bir telefon.

Dış tasarımı çok etkileyici ve rahat, kolayca elde tutulabilecek bir tasarıma sahip. Kıvrımlı bir tasarıma sahip olan ve yuvarlak köşeleri tasarımı güzelliği ile tamamlıyor.

YouTube kanalları ise dış tasarımı hakkında pek bir şey söylemdi. Lakin söyleyen kişiler beğendiklerini dile getirdiler.

Genel anlamda başka bir harikaya geçersek; emojilerin yüzümü algılayarak yüzümüze göre hareket etmesi hayran bırakan özellikler arasına girdi.

iPhone X i birçok YouTuber da Apple’ın davetlisi olarak America’ya giderek orada ilk kez inceleme fırsatı buldular. Onlarında düşünceleri hemen hemen aynı, onlarda hayran kaldılar.

 

 

 

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayşe Yılmaz {Ayşe Yılmaz}

Yazarlık alanında kendimi geliştirebilmek için Teknoloji gibi bir alanda yazarlık yapıyor olmam bana ve mevcut siteye çok şeyler kazandırıyor. 16 yaşından beri teknolojiye olan merakımı buradan kendi kalemimle yazıyor olmam çok ayrı bir keyif.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir