Nasıl Yapılır

Beyaz Eşya Servis Merkezi

İstanbul'da Siemens A sınıfı kaliteye sahip ürünler için Siemens servis teknik servis hizmeti veriyoruz.

beyaz eşya İstanbul’da Siemens A sınıfı kaliteye sahip ürünler için Siemens servis teknik servis hizmeti veriyoruz. Kaliteli Siemens beyaz eşya ve buzdolaplarını, orijinal yedek parça kullanımı ve enerji kullanımında cıvıl cıvıl olan yerlere duyarlı, beyaz eşya servisi yüksek üretkenlik sağlayan orijinal araçlarla çalıştırıyoruz. Siemens ürünlerinin verimliliğini artırmak, kullanım kolaylığı sağlamak ve kullanım ömrünü uzatmak için profesyonel teknik kadro ve servis akışı sağlıyoruz.

Geniş Araç Filosu Sahibi Teknik Servis

İstanbul bölgesinde her noktaya acil teknik servis hizmeti vermek amacıyla kurduğumuz mobil ekipler, tam donanımlı bir vardiya sistemi ile çalışıyor. Büyük bir araç filaman içeriği olarak değiştirilen yedek parça stoğu, orijinal anahtar setleri ve ölçüm cihazlarıdır. Amana Servisi İstanbul’da uzman teknik kadrosuyla devriye sistemi kuran mobil teknik servisimiz, çağrı merkezine düşen ve arızaların meydana geldiği bölgeye 15 dakika içerisinde ulaşan her türlü arızaya anında müdahale eder. Sektördeki tecrübemiz sayesinde, ilk Siemens beyaz eşya ve buzdolaplarının son kullanım tarihine kadar kalitesini garanti eden kaliteli teknik servis desteği sunuyoruz.

Hızlı Kurulum Sürekli Bakım Sağlayan Teknik Servis

Beyaz eşya ve buzdolaplarından biz sorumluyuz. İstanbul Siemens servis alanında, ürünlerin verimli kullanımına yönelik ürünlerin en güvenli kullanımını sağlayan sağlık üzerinde olumlu bir etki yaratmak için montaj prosedürleri yürütülmektedir. Monte edilen Siemens beyaz eşya ve buzdolapları, düzgün ve yüksek performanslı çalışma için periyodik olarak servis edilir. Ekipmanın en kısa zamanda teknik ekipleri ile en kısa sürede mühendislik ekibi onarılır.  westinghouse servisi  ürünleri , servis ömrünü uzatmak için orijinal garantili yedek parça değişimi ve aksesuar desteği ile birlikte tedarik edilir. Beyaz eşyaların kullanılması ve arıza durumunda teknik servisimiz tarafından çağrı merkezi aracılığıyla danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close