Sosyal Medya

Facebook Grup Video Partisi Nedir? Nasıl Yapılır?

Facebook grup video partisi özelliğini Türkiye'de aktif etti..

Facebook’un yeni özelliği ile aktif-pasif olan video içeriklerini kullanıcılarını bir arada tutmak için aktif etti.

Facebook Grup admin (Yöneticileri) herkese açık paylaşımları seçmesi ile aynı zamanda görüntüleme deneyimi oluşturmasıyla özel bir yorumlada kullanıcılarının kullanımına sundu.

Facebook’taki canlı videolar altı kat daha fazla tartışma oluşturuyor ve Watch Party bunu kaydedilmiş videolara getirebiliyordu. Ancak yorumlarınız, söyleyecekleriniz ile dolu bir haber kaynağında kaybolmaktaydı.  Video Partisi  insanların daha iyi bir ikinci ekran olmasını sağlayarak insanların kendilerini duymasını sağladı. Facebook’un video başkanı Fidji Simo, “Aynı anlara birlikte izlemek, yorum yapmak ve tepki vermek. . . Canlı ile gördüğümüz topluluk türünü ve katılımı oluşturmaya yardımcı olur. ” dedi.

Video Partisi Nasıl Yapılır?

Partiye katılan izleyiciler  girebilecek ve bir sonraki yayınlanmak üzere sıraya konan bir sıra görülür. Gruplarda bir kutu görürsünüz, ancak ilerleyen zamanda bir Video Partisini planlamak için yöneticilere giden bir yol yoktur. Görüntülerken, yorumlar, mobil cihazlarda, Canlı veya masaüstündeki kenar çubuğunda olduğu gibi mobil olarak taşınır. Ayrıca yazmadan katılmak için kolay bir yol için Facebook’un emoji Reaksiyonları da zift yapabilirsiniz.

Bu fikir, eski Facebook başkanı Sean Parker’ın atılan başlangıç ​​Airtime’ının yeniden başlatılmasıyla denediğinden uzak değil . Sosyal grafiğe ve grup sohbetlerinizi sıfırdan başlatmaya çalışmak yerine, Facebook’un mevcut milyar kullanıcı Grupları özelliğine sahip Watch Party paketleri. Facebook’un bunu daha önce yapması gereken en yakın şey , Workplace sohbet ürününde ekran paylaşımıydı .

Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için özel

Close
Close