Oyun

Football Manager’da 170. Sezona Ulaşan Adam Dünya Rekoru Kırdı!

Football Manager oynayarak 170. sezona ulaşan İngiltere’li bir adam, dünya rekoruna imza attı. Oyunlar zaman geçirmek ya da keyif almak için yapılan eğlenceli aktivitelerden biridir. Güzel zaman geçirmek için yapılan bu aktivite bazı kişiler tarafından rekor kırmaya vesile olabilmektedir.

1 . Seb Keenan’ın Oyuna Başlaması

İngiltere’li 26 yaşındaki Seb Keenan, Football Manager 2010 oyununa ayırdığı zaman ve geldiği 170. sezon ile rekor kırmıştır. Keenan, oyuna başladığı üniversite zamanlarında gününün 7 saatini ona ayırdığını belirtmiştir.

2 . Seb Keenan’ın Başarısı

Seb Keenan’ın Football Manager 2010 oyununa bağlılığı ona ‘Football Manager’da Tek Oyunculu Modda En Uzun Süre Oynama’ rekorunu kırdırarak Guinness rekorlar kitabına adını yazdırmasını sağladı. Ayrıca Seb Keenan bu oyun ile ilgili 200. sezonu görmeyi istediğini fakat bu oyunun yeni sürümde oyuna devam etmeyeceğini de belirtmiştir.

Seb Keenan, 150 yıl süren kariyeri sonrası Oxford United’ın başına geçerek  Oxford United’ı 20 sezon yönetmiş ve 6 yıl boyunca üst üste Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşatmıştır. Seb Keenan, 170 yıl kariyer ile tüm dünya yıldızları ve tüm büyük kulüpler yönetiminden geçerek kupalar kazanmıştır. Oyun en fazla 100 yaşında bir yönetici kabul ettiği için de Seb Keenan, yaklaşık 80 sezondur, oyuna 100 yaşında devam etmektedir.

3 . Seb Keenan’ın Başarısının Etkileri

Tabi bu kadar büyük emek sonucu elde edilen bu başarının etkileri de meydana gelmiştir. Seb Keenan, söylediğine göre uzun zamandan beri sadece kız arkadaşı yanında olduğunda ancak bu şekilde oyuna ara vermiştir. Yine Seb Keenan Football Manager oynunun bir ilişki içersindeyken oynanabilecek en iyi oyun olmadığını belirtiyor. Bu sebeplerden dolayı da kız arkadaşı ile yaşadığı problemler üzerine ilişkilerinin bittiğini söylemiştir.

Etiketler
Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close