Mobil

HTC U12 Fiyatı, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

HTC, geçtiğimiz günlerde biten MWC 2018 etkinliğinde yeni modelinin tanıtımını yapmayan akıllı telefon üreticileri arasında yerini aldı.

HTC U12’nin Fiyatı, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

HTC, geçtiğimiz günlerde biten MWC 2018 teknoleji etkinliğinde yeni modelinin tanıtımını yapmayan akıllı telefon üreticileri arasında yerini aldı.

Bununla birlikte, HTC’nin böyle bir karar vermesi bekleniyordu çünkü son amiral gemisi HTC U11 Plus’ı piyasaya sürdükten birkaç ay geçti.  Şimdilik, HTC’nin U12 adlı yeni modeli hakkında akla gelen hemen hemen her şey belli oldu.

Rus Twitter kullanıcısı tarafından sızdırılan bilgi @İrkadmy, HTC U12’nin 18: 9 oranında bir 6 inçlik ekrana sahip olacağını iddia etti. Dahası, bu ekranın 2K çözünürlüğü destekleyeceği iddia ediliyor.

6 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve telefonun diğer özelliklerinden Qualcomm Snapdragon 845 işlemci. İşletim sistemi, Android 8.0 Oreo’da yerleşik Sense 10 arabirimini kullanacak. HTC U12 ayrıca Edge Sense 2.0 yazılımı ile donatılmış olacak.

HTC U12 Fiyatı
HTC U12 Fiyatı

Tıpkı HTC U11 Plus gibi bu model de hibrit çift SIM kart girişi özelliğine sahip olacak (yalnızca nano).

Hızlı şarj desteği var

HTC U12 cep telefonunun önünde ve arkasında cam malzeme kullanılacak ve telefon IP68 sertifikasına sahip olacak.  Arka kapaktaki cam yüzeyin altında 3.980 mAh kapasiteli ve hızlı şarj desteği olan bir pil olacaktır.

HTC U12 fiyatı, @Ikadmy’nin açıkladığı hesapta, Nisan 2018’i çıkış tarihi olarak gösterdiği gibi, 880$ olacak. Bu, U12’nin 929 $ ‘lık U11 Plus fiyatından biraz daha düşük bir oranda satılacağı anlamına geliyor.

Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close