Hukuk Bildirimi

  • Sitemiz, 5651 Kanun numaralı yasanın kabul edildiği tarih olan 04.05.2007, Resmi Gazetede Yayınlanma tarihi olan 23.05.2007, 26530 sayılı numarasıyla İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve yayınlar yoluyla işlenen suçların önüne geçmek için oluşturulan T.C kanununu benimseyerek ilerlemektedir.
  • 5651 kanun numarası gereğince; sitemiz yasalara, hukuka, kişilik haklarına saygılı olmayı hedef haline getirmiştir. Sitemiz 5651 numaralı yasada belirtilen ‘’ yer sağlayıcı ‘’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasa tarafımızca analiz edilerek gerekli olan bilgilerin önemini bilmektedir. Bu sebeple maddelerde belirtilen site yönetiminin hukuka aykırı olan içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz iletişim alanını aktif ederek ‘’uyar ve kaldır ‘’ prensibi ile hareket etmektedir.Telif hakkına konu olan haberin,bilginin,ürünün ya da videonun yasal olmayan bir şekilde sitemizde yayınlandığını gören hak sahipleri veya meslek birlikleri info@teknoleji.net mail adresimizden ya da ‘’ Bize Ulaşın ‘’ linkinden bizlere ulaşabilirler.

    Tarafımıza ulaşan mesajlarınıza en geç 7 gün içerisinde dönüş sağlanacaktır.

  • Tarafımıza iletmiş olduğunuz talep ve şikayetler birimimiz bünyesinde görev alan Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenerek tarafınızın haklı olduğu görülmesi dahilinde ihlal edilen hakkınızdan dolayı sizden özür dileyerek gerekli kaldırma işlemlerini yapacaktır.
  • Sitemizde kişiyi küçük düşürücü, ihlal ya da argo kelimeler kullanılarak hak ihlali gerçekleştiren yorum yazan üyelerin bilgileri mahkeme heyetince tarafımızdan istenilmesi durumunda gerekli veriler yetkili kişilere verilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close