İnceleme

Maltepe Konut Projeleri

Maltepe konut projeleri sayesinde daha doğa ile iç içe bir yaşam sahibi olabilirsiniz. Özellikle yoğun tempodan sıkılan kişiler için en uygun seçimlerden biri olacağının da altı çizilmelidir.

Maltepe konut projeleri sayesinde daha doğa ile iç içe bir yaşam sahibi olabilirsiniz. Özellikle yoğun tempodan sıkılan kişiler için en uygun seçimlerden biri olacağının da altı çizilmelidir.  Uygun fiyatlı bir şekilde kişilere sunulmuş olan projelerden düşük faiz oranları ile faydalanabilirsiniz. Vadenin uzun tutulması durumunda neredeyse kira bedeli kadar bir tutar ile daire satın almanız söz konusu olacaktır.

Adapark 1000a Projesi ve Daire Özellikleri

Adapark 1000a projesinin bu denli yoğun bir şekilde tercih edilmesinin arkasında yatan sebeplere bakıldığı zaman şu nitelikler ile karşılaşılmaktadır;

  • Proje alanından Esenkent metrosuna sadece 2 dakikalık bir yürüme mesafesi bulunmaktadır.
  • Sabiha Gökçen Havalimanına ise sadece 20 dakikalık bir uzaklıkta yer almaktadır.
  • 2+1, 3+1 ve dubleks tipte olan daireleri içerisinde bulunduran bu projede fiyat aralıkları da evin metrekaresine göre farklılık ortaya koymaktadır.
  • Maltepe Park AVM’ye yürüyerek 5 dakikalık bir uzaklıkta olması da dikkat çeken detaylardan bir diğeridir.

Rahatlatan Ambiyans: Dairelerden Adalar manzarası göründüğü için yaz kış oldukça keyifli dakikalar geçirme imkanı sağlanmaktadır. Spor salonları ve sauna imkanları da günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için dire sahiplerine sunulan imkanlardandır.

Adapark 1000a projesinde ödeme imkanları da oldukça kolay ve finansal açıdan zorlayıcı olmadığı için satın alım birikimi olmayan kişiler için bile oldukça makul olacaktır.

Maltepe konut projeleri içerisinde sağlamış olduğu iç ve dış mimari özelliklere bakıldığı zaman sadece birinci sınıf materyallerden faydalanarak oluşturulmuş olan nadir projelerden biri odluğunun da altı çizilmelidir. Yeni nesil yaşam alanları sloganı ile yola çıkan bu yapı kapsamında yüksek standartlarda ve kalitede yaşam olanağı elde edilmektedir.

Güvenlik Derecesi Hakkında Bilgilendirme

Maltepe konut projeleri içerisinde güvenlik olanakları, sağladığı iç ve dış mimari ambiyans sayesinde bir adım daha ön planda olan Adapark 1000a, lokasyonu ile de gözleri üzerine toplamaktadır.
Dairelerin muhafazasının sağlayabilmek için 24 saat aralıksız bir biçimde güvenlik desteği sağlanmaktadır. Güvenlik ortak alanlarda ve otoparkalar da da oldukça sıkı şekilde takip edilmektedir.

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/istanbul-maltepe-konut-projeleri.html

Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için özel

Close
Close