Donanım

Nvidia Destiny 2 için optimize edilmiş GPU sürücüsünü piyasaya sürdü

Nvidia’da görevli yazılım mühendisleri, şirketin GeForce 385.41 WHQL sürücüleri üzerinde fazla mesai yapmaya devam ediyorlar. “Game Ready” sürücü paketi üzerine bir düzine oyuna destek ve optimizasyonlar getirirken, Nvidia genellikle bir veya iki oyun üzerinde çalışmalar yapıyor.

Eğer bir GeForce grafik kartı sahibiyseniz ay sonuna kadar ( 28 Ağustos ) başlayan ve Destiny 2 açık beta sürümüne katılmak gibi bir planınız varsa bu sürücü paketini yüklemeniz gerekmektedir. Oyunda hayatta kalma mücadelesi geliştirildi. F1 2017, Pro Evolution Soccer 2018 ve Quake Şampiyon (Buhar Erken Erişim): Nvidia üzerinde duruldu. Diğer oyunlar ise PlayerUnknown en Battlegrounds ve ARK arasındadır.

Brada paylaşılan aslında tamamen bir listedir. Hayatta kalma mücadelesinde bir takım geliştirmeler yapıldığından bahsetmiştik. Destiny 2, Danschant, lawbreakers, Gizli Dünya Legends Faith, ve Star puanı İkizler Warlords: Ayrıca, ARK için yeni veya güncellenmiş SLI profillerini bulacaksınız. Eğer bir dizüstü bilgisayarda oyun oynayacaksanız, son sürücü serbest bırakma F1 2017 ve Bunun ötesinde Destiny 2 için Fısıltı Modu profillerini tanıtır olarak derecelendirilmiştir. Pro Evolution Soccer 2018 için 3D Vision profili vardır.

Nvidia’nın mühendisleri, birkaç oyun için kodu optimize etmek için çok fazla zaman harcarken, yalnızca tek bir hata konusunda sıkıştılar diyebiliriz. Lawbreakers’ı oynayan GeForce GTX 970 sahipleri için, 385.41 sürücü sürümü, çerçevelerde bir düşüşe neden olan bir sorunu çözmek için yoğun tempoda çalışıyor.

Devamı

Rastgele Konular

1 thought on “Nvidia Destiny 2 için optimize edilmiş GPU sürücüsünü piyasaya sürdü”

  1. Önceki sürüm olan 385.41 çok problem yaşattı. Boştayken bile aşırı cpu ısınması, bilgisayarın ekran kartını tanıyamaması, fps düşüşü, 4k görüntülerde kasma ve aşırı ısınma hatta donmaya varan problemler… Umarım bu sürümde sıkıntılar fark edilmiş ve giderilmiştir. Şuan güncelliyorum ve sıkıntılar çözülmezse yapabileceğim tek şey en iyi performans veren driver’a geri dönmek olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close