Oyun

PES 2018’den Haber Var!

PES ( Pro Evolution Soccer ) tanıtım amaçlı 2018 versiyonu için 15 dakikalık oyun videosu yayınladı. Buna göre videoyu izlediğinizde birçok ince nokta olduğunu görebiliyoruz.

Uzun bir süredir PES 2018 merak edilen bir oyun olarak bekleniyordu. Merak ettiklerimiz arasında grafikleri, hareket animasyonları, oynanış mekanikleri ve daha fazlasına ihtiyaç duyduğumuz merakımıza su serpen durum E3 2017 fuarında tanıtıldı.  Yayınlanan maç videosunda Liverpool ve Atletico Madrid takımları arasında oynanan bir maçın 15 dakikalık videosunu bize paylaşılması Pes 2018 nasıl olacak sorularının cevabı niteliğinde oldu.

Real Touch+ özelliği ile PES 2018 heyecanını yaşamak için sabırsızlanıyoruz. Peki, Real Touch+ nedir? Oyun esnasında bizlere neler sunuyor? Oyundaki futbolcuya top nasıl gelirse gelsin hızı ya da yüksekliğine karşı futbolcu kontrol için göğüs kontrol, kafa ve bacakları ile yumuşatarak kontrolünü sağlıyor. Duran top organizasyonları ise tamamen yenilendi. Duran topları özellikle penaltı vuruşlarında çok daha iyi görebileceksiniz.

PES 2018 Ne Zaman Çıkacak?

Pes 2018

Kısa bir video paylaşımı ile PES 2018 ‘in nasıl bir özelliklere sahip olduğunu az çok görerek merakımızın büyük bir bölümünü geride bıraktık diyebiliriz. Bugünlerde ise PES 2018’in çıkış tarihi ile merakımızı şekillendirmenin yolunu arıyoruz diyebiliriz.  Amerika’da 12 Eylül tarihinde çıkacağı planlandı. Türkiye’de ise 14 Eylül tarihlerinde piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. PES 2018 fiyatı konusunda da oldukça makul olacağı tahminler arasında, 199 Dolar olacağı düşünülüyor.

Xbox One, PC, Play Station 3 ve 4 yanı sıra Xbox 360 ile oynanabilecektir.

PES 2018 Oyun Tanıtım Videosu

PES 2018 hakkında tahminleriniz, görüşleriniz ve düşüncelerinizi paylaşmak adına videoyu sizlerle buluşturmanın keyfi içerisindeyiz.

Etiketler
Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close