Oyun

PS4 için Yeni Spider-Man Fragmanı Yayınlandı

Bilindiği üzere PlayStation, türlü oyunların dünyasına açılan bir kapı niteliğindedir. Oyun severler için bir devrim niteliğinde sayılmaktadır. Oldukça geniş kitleye hitap eden Playstation’ lar kullanım rahatlığı açısından da hali hazırda gelişmeye devam etmektedir ve böylelikle oyun severlerin dünyasında derin bir yer kazanmıştır. Her modelinde biraz daha ince, biraz daha fonksiyonlu üretilmektedir. Çeşitli renk seçenekleri bulunan PS4’ ün 500 GB ve 1 TB’lık modelleri bulunmaktadır. Sadece oyun değil bunlara ek görüntü ve video da saklanabilmektedir.

PS4 Oyunları Gelişmekte

PS4’ler oyun kalitesi açısından rövanşta olan teknolojik harikalardır. Oyun severler için devamlı olarak birçok oyun üretilmektedir ve üretilecektir. Spider – Man oyunu da bunlardan biridir.

Spider – Man Heyecan Yaratmakta

Çıkacak olan oyunda Peter Parker ve Miles Morales bir araya gelmekte. Paris’te düzenlenen oyun haftasında fragmanı yayınlanan oyun oldukça merak uyandırdı. Geçen aylarda düzenlenen E3 konferansında Spider – Man’ in çeşitli aksiyonları yayınlanmış ve tıpkı Batman: Arkham City’ de olduğu gibi çevresini etkin bir biçimde lehine kullanıldığı görülmüştü.

Spider – Man Dışında Farklı Karakterler

Spider – Man dışında farklı karakterlerde bu oyunda boy gösterdi. Bu Spider- Man oyununun yaratıcısı olan Insomniac Games’in bir kararıydı. Bu karar diğer oyunlara göre oldukça farklılık getirdi. Spider- Man dışındaki karakterin ismi Miles Morales. Miles Morales bu oyunda beklenenin aksine çok daha büyük bir role sahip olacağa benzemekte. Insomniac Games 2016 yılında düzenlenen E3 konferansında Spider- Man oyunu için üretme ve geliştirme sürecinde olduğu açıklamasını yapmıştı. İlk tanıtımı 2016 yılında yapılan Spider- Man oyununun esas tanıtımı 2018 yılında yapılması hedeflenmekte. Bu oyun PS4’ e özel bir oyun olacak.

Etiketler
Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için özel

Close
Close