Oyun

Rockstar’dan Büyük Jest: GTA Online’a Giren Herkese 400.000 Dolar!

Rockstar tarafından piyasaya sürülen GTA Online, 4 sene öncesine göre pek de geniş bir oyuncu kitlesine sahip olmasa bile hala eğlenceli modları ve ilginç gelişmeleri ile popülaritesinin bir kısmını ayakta tutmayı başarmış gibi gözüküyor. GTA Online’ın piyasaya sürülmesinden bu yana geçen 4 yılın şerefine Rockstar GTA Online oyuncularına 400.000 GTA Doları dağıtıyor.

Paranız Kasanıza Aktarılacak!

6 Kasım tarihine kadar GTA Online’a giren her oyuncunun kasasına, hiçbir koşul ve şart olmaksızın Rockstar tarafından 400 bin dolar aktarılacak. Bu aktarım ise 6 ile 13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Paranızın kasanıza aktarılacak olmasının getirdiği bir avantaj ise bu parayı sizi öldürenlerin alamayacak olması. Yani oyundayken birileri sizi öldürdüğü zaman üzerinizdeki parayı alabiliyor. Ancak bu para kasanıza aktarılacağı için paranızın güvenliği garanti edilmiş oluyor.

Yeni İndirimler ve Daha Fazla Para!

Rockstar GTA Online oyuncularına 400 bin dolar dağıtıyor ve bununla birlikte daha birçok indirimler, yeni güncelleme ve promosyonları da beraberinde getiriyor. Rockstar’ın kasanıza aktaracağı 400 bin dolar ile ‘’Smuggler’s Run’’ oyun genişleme paketi içerisindeki hangarlardan bir tanesine sahip olma imkanınız oldukça artıyor. Bununla birlikte oyun içerisinde gerçekleşecek olan Cadılar Bayramı teması dahilinde oyunculara üç adet Cadılar Bayramı tişörtü de hediye olarak verilecek. Ancak bu hediyeleri alabilmeniz için yukarıda sizlere aktarmış olduğumuz tarihler arasında oyuna giriş yapmanız gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Bunların dışında, oyun içerisindeki birçok araç da indirime giriyor. İndirime giren araçları 30 Ekim’e kadar indirimli fiyatlardan almanız, sizin için çok daha karlı olacaktır. Ayrıca Transform yarışlarından elde edeceğiniz deneyim ve GTA Doları miktarı da iki kat artmış olarak size geri dönecektir.

Etiketler
Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close