Samsung

Samsung Galaxy S9 Teknik özellikleri ve Türkiye fiyatı

Samsung üreticisinin gelecek yıl kullanıcılarla buluşturacağı Galaxy S9’un teknik özellikleriyle ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Samsung Galaxy S9 Teknik özellikleri ve Türkiye fiyatı Galaxy S8 serisinin tanıtımının gerçekleştirilmesinin hemen ardından Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S9 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Bununla birlikte, Samsung’un gelecek yıla damga vurması beklenen telefonu Samsung Galaxy S9’un yazılımının geliştirme işlemleri başladı ve iki model doğrulandı.

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu hakkında yeni bilgiler elde edildi.Rapora göre, şirket Galaxy S9 için üretici yazılımı geliştirmeye başladı.Sürüm numaraları, iki model olacağını onaylıyor; bu, 2018’de Galaxy S9 ve Galaxy S9 modellerinin çıkmasını bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

Galaxy S8 serisinin piyasaya sürülmesinin hemen ardından, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 hakkındaki yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy S9’un teknoloji meraklılarını yakından ilgilendiren tüm ayrıntılar.

SAMSUNG GALAXY S9 TEKNİK ÖZELLİKLERi NELERDİR?.

Samsung Galaxy S9 serisi ile ilgili önemli ayrıntılar kullanıcılarla yakından ilişkilidir.Buna göre, Samsung Galaxy S9 ve Snapdragon işlemci satış Exynos iki farklı sürümleri sunulacak.

Qualcomm ve Samsung 7-nanometre mimarları tarafından geliştirilecek mimariye sahip olacak.

Samsung üreticisi Snapdragon 845 ve kendi Exynos 9810 işlemcisini 5.8 inç ekranla birlikte gelen Galaxy S9 serisinde kullanacak.Samsung Galaxy S9’da dört kodlu Cortex A53 ve bunların dördü Cortex A73 olmak üzere toplam sekiz koda sahip olacak.Galaxy S9 ‘un 6.2 inç ekranlı Galaxy S8’in yanı sıra Galaxy S9 ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, Samsung Galaxy S9 Adreno 630 grafik birimi ile geliyor.Sonsuz görüntü deneyimini yaşamaya devam edecek olan modelin çerçeve kalınlığının daha da azaltılabileceği düşünülmektedir.Parmak izi sensörünün ana ekranda entegre edileceği bilgisi arasındadır.

SAMSUNG GALAXY S9 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, kısa süre içinde Galaxy S9’un programdan önce çıkacağına dair söylentiler olacaktır.Samsung, bu yıl 29 Mart özel bir olayda Galaxy S8’i tanıttı.

21 Nisan’da, dünyanın pek çok yeri piyasaya sürüldü.Samsung, gelecek sene Galaxy S9 için aynı zaman aralığına güvenebilir.

Etiketler
Devamı

Rastgele Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için özel

Close
Close