Site Kullanım Koşulları

www.teknoleji.net sitesini ziyaret eden kullanıcıların ya da ziyaretçilerin aşağıdaki açıkladığımız tüm kuralları dikkatlice okumalarını rica ederiz. Sitemizi kullanmadan önce bu başlığı ve devamını okuyarak sitemizi kullanmaya başlayın. Şartlarımızı kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayınız!  Yazımızda belirttiğimiz ‘’kullanıcı ‘’ ve ‘’ ziyaretçi ‘’ terimlerimiz sitemize üye olan veya ziyaret eden kişileri kapsamaktadır. Bu kapsamda sitemizdeki içerikleri kullanacak olan kişiler kuralları kabul etmiş sayılır ve gerçek ya da tüzel kişiler için geçerlidir.

  • Sitemizde bulunan kullanım şartları kullanıcılara / ziyaretçilere açık bir şekilde değiştirme hakkı tamamen bize aittir. Yayınlamış olduğumuz şartları öncesinde okuyarak bize ait olan haklar neticesinde yazıya ek ya da düzenleme getirilmesi durumunda kullanıcılar kayıtsız – şartsız kurallarımızı kabul etmiş sayılırlar.
  • Sitemizde bulunan içeriklerin, kopyalanması, toplu bir şekilde indirilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ya da yayılması ya da teşebbüste bulunulması yasaktır. Teknoleji.net sitesinin ‘’ Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili Uluslararası Mevzuat Kapsamında koruma altına alınmıştır. Bu paragrafta belirtilen kurallara, koşullara uyulmaması durumunda sitemiz tarafınca zarar verilmesine müsaade etmeyerek, verilecek olan zararlarda hukuki süreç başlatılacaktır.
  • Teknoleji.net net sitesi içeriğinde bulunan içerikler ve iletişim sisteminin kullanılmasında 3. Kişilerin yasal haklarını ihlal etmemeleri gerekir. Bu konuda, herhangi bir sebeple yapılan veya yapılacak olan süreçte tarafımız hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda doğabilecek hukuki sorumluluklar size aittir.
  • Sitemizde bulunan yazılar ve yorumlardan yazıyı yazan ya da yorumu yazan kişi sorumludur. Küçük düşürücü, karalama, argo kelimeler, siyasi faaliyetler, kurumsal ya da kişisel hakların yazı ya da yorumla belirtilmesi kişiye aittir. Yorumlardan doğacak hukuki süreçler yorumu yazan kişilere aittir.
  • Teknoloji.net sitesine yazılacak olan yorumlarda, yorumu yazan kişilerin İP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. İlgili makamlarca istenilmesi durumunda yetkili kişilere paylaşılacaktır.
  • Sitemizde paylaşılan yazılar, makaleler ve haberlerin tamamı tarafımıza aittir. Kopyalanması, paylaşılması gibi durumlarda kaynak olarak www.teknoleji.net adresi gösterilmelidir.
  • Sitemize üye olduğunuzda kullanıcı adı ve parolanız tamamıyla size aittir. Tarafımızca sizin oluşturduğunuz parolalar görüntülenemez. İkinci kişilerin bu üyeliği kullanmaları etik olmadığı için sorumluluk kabul edilmez. Üyeliğinizin size ait olduğunu beyan ederek paylaşılmasını uygun görmemekteyiz. Yapılacak olan zararlarda üye bizzat kendisi yapmış sayılacaktır.
  • Üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler sistemimizce doğru olarak kabul edilir. Bu sebeple oluşabilecek her türlü sorumluluk üyeye aittir.
  • Sitemizde kullanılan reklamlar sitemizce gelir elde edilmek için yayınlanmaktadır. Bu konuda anlayışınız için teşekkür ederiz. Ancak karşınıza çıkacak reklamlardan bilgi edinmek için tıklama gerçekleştirebilirsiniz. Tarafımıza zarar vermek adına çeşitli programlarca otomatik tıklanması ya da manuel olarak tıklanması yasaktır. Bu gibi sitemize zarar vermek isteyen kullanıcıların sitemize erişimleri engellenecek olup alternatif yöntem bularak devam etmesi gibi durumlarda hukuki sürecin başlatılacağını beyan ederiz.
  • Burada belirtilen site şartları ve koşulları belirtilmesine rağmen oluşabilecek ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna, mahkemelere ve icra dairelerinin yargı yetkisine sahiptir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close